תכנון

תכנון מערכת העקיבה הסולארית מתחיל במעמד הפגישה הראשונה עם הלקוח. במהלך הפגישה הנציג של חברת solar-tracker (סולאר טרקר) יבצע מדידה של גודל הגג השיפועים והכיוונים של הגג, הנציג יבצע מיפוי של מיקום הגג, וירצה לדעת את הפרטים הנדרשים להכנת הדמיה שתאפשר לדעת כמה תהיה התפוקה של מערכת עקיבה סולארית מבית solar racker. ההדמיה מבוצעת על ידי תוכנת pv-syst שהיא תוכנת חישוב והדמיה, לאחר בניית המודל ואישורו ע"י המהנדס יוגשו המסקנות ללקוח.

ביצוע

מרגע חתימת החוזה נשלח המפרט הטכני של מערכת העקיבה הסולארית למפעל שממוקם בשדרות לייצור המערכת. מערכת העקיבה מיוצרת בהתאמה אישית לגג הלקוח וזמן הייצור הוא כ-30 ימי עבודה. צוות ההתקנות של חברת סולאר טרקר הוא צוות מקצועי ומיומן בהתקנת מערכות סולאריות, הצוות עובד בזריזות ומקצועיות תוך שמירה קפדנית על נהלי הבטיחות של מהנדס החשמל והקונסטרוקטור המוסמכים שלנו. מיד עם סיום הייצור צוות ההקמה של חברת סולאר טרקר מגיע לאתר (בתיאום עם הלקוח) ומתחיל בהתקנת מערכת העקיבה הסולארית .משך זמן ההתקנה בין 10 - 14 ימי עבודה.

תשואה

בהתקנת מערכת עקיבה סולארית מבית סולאר טרקר תוספת התפוקה היא של כ- 40% לשנה יותר ממערכת סולארית סטטית. במקום 1700 שעות שמש למערכת סולארית סטטית מפיקה המערכת הסולארית לאחר התקנת מערכת העקיבה הסולארית כ- 2350 שעות אור בשנה.
אנו מתחייבים ל- 2250 שעות אור בממוצע שנתי.
המשמעות של תוספת התפוקה השנתית באה לידי ביטוי בהכנסה שנתית נוספת ומשמעותית ביחס לכל מערכת סטטית.
(ההכנסה תלויה בהסדרה התעריפים המוצעת ע"י רשות החשמל).
מערכת סולארית עוקבת שמש, היא האופציה היחידה בימים אלו, לקבלת תשואה שנתית של למעלה מ- 23% על ההשקעה וכך למקסם את הרווחים.